Reč rediteljke:
U vremenu u kome nas svakodnevica uči da samo jurimo, preživljavamo i „guramo dalje“, ova predstava postavlja jednostavno pitanje: šta ostaje od nas ako se odreknemo nežnosti, ljubavi, igre i lepote?
Podseća nas da upravo u najtežim vremenima ne smemo zaboraviti da slavimo život i čuvamo ono ljudsko u nama. Ovo je priča o ljubavi i lepoti, smeštena u stvarnost dvoje glumaca koji, ovde i sada, pokušavaju da se izbore sa vrtlogom osiromašene i obesmišljene umetnosti. U njenom središtu je i devojčica — svedok ludila koje nas okružuje, ali i ogledalo pred kojim bismo mogli da se postidimo, ako smo još sposobni za stid.
Romantična i duhovita drama koja pokazuje da ljubav i dalje postoji — čak i onda kada mislimo da za nju nemamo vremena.
Posle ove predstave, publika kući nosi toplinu, nežnost i osmeh.

Nezna i topla prica o ljubavi, porodici i zivotu. Na duhovit nacin docarana stalna borba u surovom spoljnom svetu i ranjivom unutrasnjem svakog coveka. Predstava koja vraca veru u ljubav, ljude i puni optimizmom. Glumacka ekipa vise nego sjajna dovodi do toga da se publika zaceni od smeha. Sve preporuke!!!